Gyere velünk labdát teríteni – Megbízható értékesítőnket keressük Budafokra

Neked mi jut eszedbe ha kis színes műanyaglabdákra gondolsz? Játszóház? Gyerekszoba? Nem rossz, de hidd el tudunk sokkal jobbat. Ha érzed magadban a lelkesedést és profizmust, hogy itthon és külföldön adj el a 30 éve a piacon lévő ipari műanyaglabdáinkat, akkor gyere hozzánk értékesítőnek, és segíts beteríteni a piacot labdáinkkal. Jó pénzért, jó klassz csapatba, szép környezetbe, stabil céghez.

És akkor a részletek…

Mit fogsz csinálni?

segítesz új vevőket, piacokat felkutatni itthon és külföldön
tárgyalásokat szervezel, online és mindenhogyan
kapcsolattartás a meglévő külföldi, illetve magyarországi vevőkkel
adatbázis építés CRM rendszerben
heti, havi, negyedéves statisztikai kimutatások készítése
árajánlatok készítése meglévő és új partnerek részére a Kulcs-Soft rendszer használatával
online értékesítés (webshop, Emag, Amazon) támogatása (rendelések kezelése, számlázás)

Mit fogunk keresni benned?

sales attitűd
aktív angol nyelvtudás
becsületesség
proaktivitás, azaz elébe mész a dolgoknak, ha csak teheted
pontos és precíz munkastílus

Nem téged keresünk ha

utálsz eladni
rossz a kommunikációd
Nem motivál a siker
nem szeretsz telefonálni
nem akarsz fejlődni
utálsz csapatban dolgozni
retteg a számítógépektől

Ami még előnyösebbé tehet:

tanulási képesség
b2b tapasztalat
francia nyelvtudás
műanyaggyártásban szerzett tapasztalat

Munkaidő:

munkaidő: 8-4 ig
hétvége nincs
home office lehetőség van
hétfő pénteken itt kel llenni
utazási hajlandóság, kiállítás, expo, nem sok, de van

amit mi adunk:

családias munkakörnyezet
25 fős csapat
sales képzést és mentorálást
folyamatos támogatás
rugalmas munkaidő
home office lehetőség
parkoló, könnyű megközelítés

Fizetés:

8 órás bejelentett állás
fix fizetés tudástól függően
alapbéren felül forgalomarányos jutalékot is adunk
munkábajárás támogatása

Elküldöd a jelentkezésedet, a pozíció, és a fizetési igényed megjelölésével
Ha releváns az önéletrajzod, mi 48 órán belül felvesszük veled a kapcsolatot
bejössz egy személyes interjúra

Hirdető: Jobmarketing Kft