fbpx

Munkahelyi szolgáltatást értékesítő kollégát keresünk.

Feladat:

Közép-Magyarország Régió területén működő vállalkozások felkeresése együttműködési ajánlattal
Helyszínbejárás, személyre szabott ajánlatok elkészítése, prezentálása
Szerződések megkötése
Meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás, szolgáltatás színvonalának ellenőrzése
Együttműködés a szerviz és üzemeltetés területén dolgozó kollégákkal

Feltétel:

Értékesítésben szerzett tapasztalat
Minimum középfokú végzettség
B kategóriás jogosítvány
Üzleties megjelenés, jó kommunikáció képesség szóban és írásban

Előny:

Felsőfokú végzettség
Céges kapcsolatrendszer beszerzői, HR, illetve döntéshozók szintjén
Pest megye illetve közép-magyarországi lakóhely
Vending üzletágban szerzett tapasztalat

Munkakörhöz tartozó juttatások:

Bejelentett, főállású munkaviszony
Magas alapfizetés és sikerdíj
Negyedéves bónuszok
Céges laptop, telefon, autó
Rugalmas munkaidő
Előre lépési lehetőség

Fényképes önéletrajzokat bérmegjelöléssel a “JELENTKEZEM” gombra kattintva várjuk!

Hirdető: Mocca Team Kft.