Unod már a bezártságot és a monoton munkát? Változtass! Gyere hozzánk Fedélzeti takarító munkatársnak a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérre. Változatos, érdekes munka a repülőtér dinamikus világában versenyképes keresettel és előrelépési lehetőségekkel. Építsd fel karriered nálunk!

A FEDÉLZETI TAKARÍTÓ MUNKAKÖRHÖZ KAPCSOLÓDÓ FELADATOK

Repülőgépek takarítása és fertőtlenítése
Szemetes edények kiürítése
Székekről szemét eltávolítás
Padlózat felseprése, felmosása vagy porszívózása kategóriának megfelelően
Ablakok letörlése, mosása
Ajtógombok, kilincsek, foggantyúk, karfák, asztalok letörlése, fertőtlenítése
Pelenkázó tisztítása, tükrök mosása, törlése
Pilótafülke takarítása
Légfrissítés
A higiéniai termékek utántöltése
Szőnyegtisztítás, foltkezelés, rágógumi eltakarítás
Repülőgép utasajtók, és fedélzeti elektronika működtetése az oktatáson tanultakkal összhangban
Ajtók lemosása
A higiéniai termékek használatának nyilvántartása, készletezése

A MUNKAKÖRHÖZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK

Precíz és pontos munkavégzés
Ápolt megjelenés
Középfokú iskolai végzettség – érettségi
Büntetlen előélet
Hepatitis B oltás megléte

AMIT MI KÍNÁLUNK

Motiváló bérezési csomag (Alapbér + Bónusz + Cafeteria) korrekt bérelszámolással
Kulturált munkakörülmények exkluzív, internacionális környezetben
Segítőkész csapat
Bejelentett, hosszú távú teljes munkaviszony

Hirdető: Kangaroo Group Kft