A Dunaharasztin működő Schwarzmüller Járműgyártó és Kereskedelmi Kft. évtizedek óta a környék jelentős és elismert, biztos lábakon álló munkaadója.

Hisszük, hogy közös a sikerünk, amely munkatársaink hozzáértésében, tapasztalatában és felkészültségében rejlik.

Mi ezt becsüljük.

Lépjen be közénk!

Jelenleg az alábbi munkakörökbe keresünk munkatársakat:

Fényező

Feladatok:

Különböző típusú pótkocsik alvázainak, alkatrészeinek fényezése
A fényező berendezéseknek és tartozékaiknak ápolása, napi karbantartása

Elvárások:

járműfényező, vagy szobafestő-mázoló végzettség
min. 1-2 éves szakmai tapasztalat

Előny:

Emelőgépkezelői képesítés

Amit kínálunk

Kulturált munkakörnyezet
Stabil, megbízható munkahely
Versenyképes órabér + mozgóbér + éves jutalom + cafetéria
Bejárási lehetőség vállalati busszal
Albérlet-támogatási lehetőség

Amennyiben szívesen megismerné vállalatunkat, kérjük küldje el (lehetőleg fényképes) szakmai önéletrajzát a “Jelentkezem” gombra kattintva!

Hirdető: Schwarzmüller Kft.

Állás részletei