Rába Futómű Kft.│Határozatlan munkaidő│Teljes munkaidő│Azonnali kezdés

Feladatok

Futóművek és fém alkatrészek festése
Az alkalmazott festékek kikeverése, viszkozitásuk beállítása
Az előírt rétegvastagsági követelmények betartása
Festési utasításokban és szabványokban foglaltak betartása
A munka- és védőeszközök szakszerű használata

Elvárások

Szakmunkás képesítés
Autóipari fényezői szakmai gyakorlat
Több műszak vállalása (3 műszak/8 óra)
Nyitottság az új ismeretekre
Felelősségteljes munkavégzés

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

Három műszakos, nyolc órás munkavégzést
A törvényi előírtnál magasabb műszakpótlék (20%14:00-22:00 óra között, 40% 22:00 és 6:00 óra között)
Negyedéves mozgóbér juttatás
Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást adunk munkatársainknak
Képzési, továbbképzési, előrelépési lehetőséget
Dolgozói ajánlói programot, ahol Te ajánlasz, mi fizetünk!

Hirdető: Rába Futómû Kft.

Állás részletei