fbpx
A jelentkezés lezárva

Dinamikusan fejlődő, élelmiszerszállítással foglalkozó cég, műszakilag rendezett járműparkkal hosszú távra keres tapasztalt tehergépkocsi vezetőket Üllő és Bicske telephelyekre.

Amit kínál a cég:

– kifogástalan műszaki állapotú és esztétikai megjelenésű járművek a munkához
– határozatlan idejű, hosszú távú munkalehetőség, azonnali kezdéssel
– akár nettó 450 000 Ft havi kereseti lehetőség
– kulturált munkakörülmény
– rugalmas műszakbeosztás, napi 2-3 forduló biztosítása
– munkaruha, munkavédelmi cipő
– állandóan megújuló géppark

Munkavégzés helye:

Üllő, Bicske

Előnyt jelent:

Üllőhöz vagy Bicskéhez közeli lakóhely

Feladat:

– a tehergépkocsi áruval való megtöltése a raktárnál és az áru lerakása a boltnál.
– az üzletek részére árukiszállítás.
– az üzletekből a göngyöleg és visszáru elszállítása a raktárba.
– az áruval, rakománnyal kapcsolatos dokumentumok kezelése.
– a menetokmányok és a tehergépkocsi átadás-átvételi jegyzőkönyv vezetése

Elvárások:

– C (E) kategóriás jogosítvány
– GKI kártya
– digitális gépjárművezetői kártya
– emelőhátfal kezelői vizsga
– áruterítési tapasztalat
– járművek előírásszerű használata

Címkék: ,