Elektronikai készülékek nagytételes javításával és felújításával foglalkozó partnerünkhöz keresünk forrasztó pozícióba jelentkezőket a 18. kerületbe.

Feladatok

Termékek kézi és gépi forrasztása;
Tevékenységek dokumentálása;

Elvárások

Forrasztási ismeretek furatszerelt, illetve SMD alkatrészek területén;
Legalább 1 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
Mikroszkóp használata;
Elektronikai alkatrészek ismerete;
Felhasználó szintű számítógépes ismeretek;
Rugalmasság, ugyanakkor monotonitás tűrőképesség;
Pontos, precíz, megbízható munkavégzés;

Előny

IPC-A-610 minősítés;
IPC7711/7721 minősítés;
BGA alkatrészek javítása területén szerzett tapasztalat;
Szelektív hullámforrasztási tapasztalat;
Röntgengép használatának ismerete;
Elektronikai cikkek gyártásával/javításával foglalkozó cégnél szerzett tapasztalat;
Angol nyelv alapfokú ismerete;

Munkáltató ajánlata

Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
Teljesítmény-, jelenléti és ajánlási bónuszok
Bejárási költségtérítés a vidékről bejáróknak

Várjuk a jelentkezésed a “Jelentkezem” gombra kattintva!

Hirdető: MENTON Jobs Kft.

Állás részletei