Mohácsi alumíniumöntödébe keresünk munkatársakat, hosszú távú munkavégzésre.

Feladatok:

Kiváló minőségű autóalkatrészek előállításával foglalkozó partnerünkhöz keresünk munkatársakat, akiknek a feladata az alumíniumot megformáló gépből kivenni a terméket, szállítószalagra helyezni, és az új öntőformát bekészíteni a gépbe. Egyszerűen végezhető, könnyen elsajátítható munkáról van szó.

Juttatások:

céges buszjárat Baranya több pontjáról

munkaruha, munkavédelmi eszközök

műszakpótlék

cafeteria

bónuszok (jelenléti- és teljesítménybónusz akár az első hónaptól!)

Elvárások:

8 általános iskolai végzettség

tapasztalat, előképzettség nem szükséges

teherbírás, monotontűrés

orvosi alkalmassági vizsgálat

Fontos információk:

munkavégzés helye: Mohács

három műszakos munkavégzés

Munkavégzés hétfőtől péntekig, szombati munkavégzés nem jellemző

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az fureszes@hr.viapan.hu címen. Kérdés esetén hívja a 06-20/483 9824-es telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol minden kérdésére.

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.