fbpx

Feladatok:

Garanciális, valamint 0 km-es vevői reklamációk elemzése, hiba okainak feltárása
Debug állomáson található sori darabok elemzésének támogatása
Elemzésekhez tartozó dokumentáció vezetése, riportok készítése

Elvárások:

Technikusi végzettség (elektronikai, mechatronikai)
Elektronikai, vagy hibaelemző területen szerzett tapasztalat
Irodai munkarend vállalása
Problémamegoldó készség
Alapfokú angol nyelvismeret

A munkáltató ajánlata:

Versenyképes bérezés
Béren kívüli juttatási csomag (negyedéves teljesítménybónusz, havi étkezési támogatás, iskolakezdési támogatás, egészségbiztosítás
13. havi juttatás
Bejárási támogatás vagy ingyenes céges járat

Sport- és szabadidős tevékenység támogatása
Tiszta, modern gyár, minőségi munkaeszközök
Fejlődési és karrierlehetőség
Hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a “Jelentkezem/Jelentkezés” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Forsthoffer Gergőnél a +36 20 339-62-50-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Állás részletei