fbpx

fröccsöntő gépek kezelése
robotok programozása
fröccsöntő szerszámok napi tisztítása
szerszámcserék előírás szerinti elvégzése termelési program alapján
pontos dokumentációk vezetése
minőségi előírások, elvárások alapos ismerete (gyártásindításban részvétel)

Elvárások / Requirements

szakmunkás végzettség műszaki területen (fémipar, járműipar)
folyamatos munkarend vállalása
felhasználói szintű számítógépes ismeret
pontos, precíz munkavégzés
kiváló problémamegoldó képesség

Előny

fröccsöntő gépek beállításában szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk / Benefits

versenyképes jövedelem és vonzó juttatási csomag
munkábajárási támogatás
ingyenes céges buszjárat Zalaegerszegről és Körmendről
ingyenes céges buszjárat Szombathelyen belül
fejlődési lehetőség
modern munkakörnyezet

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-372-33-71-es telefonszámokon!

Az önéletrajzot a v.balint@trenkwalder.com e-mail címre várjuk!

Hirdető: Trenkwalder Kft