Gépésztechnikus kollégánkat keressük budapesti székhellyel, az ország több területén való munkavégzésre!

Feladataid lesznek:

Üzemanyag feltöltő rendszerek karbantartása és javítása, repülőtereken, tároló telepeken, gyáregységekben.
Üzemanyag és egyéb ipari folyadékokat szállító és kiszolgáló rendszerek telepítésében, javításában részvétel.
Eszközök kiszerelése, javításban való közreműködés.
Hatsági hitelesítésben / tanúsításban való részétel

Elvárások:

Középfokú gépész/mechanikai végzettséget
Önállóan és csapatban történő munkavégzést
Tudj olvasni műszaki rajzot
Felhasználói szintű számítógépes ismeretet
„B” kategóriás vezetői engedélyt
Utazási hajlandóságot (Magyarország területén)
Lehetsz pályakezdő is vagy sok évtizedes tapasztalattal rendelkező munkavállaló

Előnyök:

1-3 év műszaki területen szerzett gépészeti tapasztalat
Csőszerelésben / kivitelezésben szerzett gyakorlat
Digitális tervek olvasása szintű ismerete

Amit kínálunk:

Megállapodás szerinti bejelentett bér, mobiltelefon, tablet, munkavédelmi eszközök, cégautó.
Határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony, 40 órás munkarend hétköznapi munkavégzéssel.
A szaktudás folyamatos fejlesztésének lehetősége
Megbízható, stabil, fejlődő és jövőorientált vállalati háttér.

Munkavégzés helye: Budapest székhely, Magyarország területén bárhol

Ha érdekel az állás, ne habozz, jelent!

Hirdető: Pay4Labour Zrt.

Állás részletei