Ha felekeltettük érdeklődését, jelentkezzen önéletrajzával itt:

06239@hr.viapan.hu

vagy további információkért hívja a 20 379 0227-es telefonszámot.

Kaposvárhoz közeli, aluminimium gyártással foglalkozó partnercégünkhöz gépbeállítókat keresünk

Feladatok

A rábízott automatizált gépsor kezelése, üzemeltetése
A késztermék előállításhoz szükséges gépek, gépcsoportok felügyelete, kezelése
A termék külalakjának gyártás közbeni ellenőrzése és az eredmény dokumentálása
Utasítás szerinti ellenőrzés, hibaelhárítás
Gyártási rendelés váltásakor a gépek átszerelése, beállítása

Elvárások:

Folyamatos többműszakos munkarend vállalása
Jó állóképesség
Csapatmunkára való hajlandóság
Precíz, pontos munkavégzés

Előnyök:

Gyártósori gépek beállításában szerzett tapasztalat
Szakirányú műszaki végzettség (autószerelő, ipari gépész, gyártás-technológus, stb.)
Fémgyártásban szerzett tapasztalat

Munkaidő:

Folyamatos műszak (12 órás)

Amit kínálunk:

korrekt bérezés
havi kifizetés
megbízható vállalati háttér
akár azonnali munkába állás

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.