A METRANS csoport több éve Európa egyik piacvezető vállalata az intermodális szállítmányozásban. Saját, korszerű konténerterminálok hálózatával rendelkezik, szolgáltatásaival immár tíz európai országban áll növekvő számú ügyfelei rendelkezésére.

Tegye meg az első lépést, jelentkezzen Ön is Hozzánk Gépkezelő pozícióba, akár azonnali kezdéssel!

Feladatok:

Az emelőmunkák elvégzése, a konténerek áthelyezése konténeremelő gépekkel, a vagonok, a gépjárműpótkocsik és a terminál javítóműhelye között
Központi diszpécser utasításaihoz igazodik, ezek alapján végzi feladatait
Figyelemmel kíséri a konténerek megjelölésének helyességét RID/ADR biztonsági bárcákkal, CB rádión szóban jelenti a központi diszpécsernek amennyiben hiányosságot tapasztal
Monitorozza a konténerek műszaki állapotát. A látható sérülésekről CB rádión szóban jelentést tesz a központi diszpécsernek
Felhívja a figyelmet a gépkocsivezetők munkafegyelmi hiányosságaira, illetve a biztonsági előírások betartására
A munkahelyén/munkakörnyezetében általános rendet tart
Téli időjárás esetén elvégzi a rábízott terület síkosság mentesítését

Az álláshoz tartozó elvárások:

Emelőgépkezelő (kivéve targonca) OKJ és a Gépkezelői jogosítvány (4374 – Konténer emelő) képzettség megléte vagy annak a próbaidő alatti megszerzése (tanulmányi szerződés keretén belül nálunk is megszerezhető)
B típusú jogosítvány
Fizikai alkalmasság, műszaki beállítottság, megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Targoncavezetői engedély és gyakorlat előny
MS Office felhasználói szintű ismeret

Amit kínálunk:

Nemzetközi, stabil vállalati háttér
Bejelentett, határozatlan idejű munkaszerződés
Versenyképes alapbér, mozgóbér
Cafetéria
Munkába járás támogatása
Minden ledolgozott munkaórára 30%-os műszakpótlék
13. ás 14. havi fizetés a próbaidőt követő első negyedévtől, negyedéves kifizetésben
Munkaruha, védőfelszerelés biztosítása

Munkavégzés helye: Budapest, XXI. kerület

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a “JELENTKEZEM” gombra kattintva lehet!

Hirdető: METRANS Konténer Kft.