Székesfehérvári műanyag záródástechnikai alkatrészeket gyártó partnercégünkhöz gépkezelő munkatársakat keresünk az alábbi feladatok ellátására, 12 órás munkarendben:

FELADATOK:

Gépkezelés;
A gyártott darabok nyomon követése, adminisztrációja;
Kézi anyagmozgatás.

TÉGED KERESÜNK, HA:

Hosszútávú munkalehetőséget keresel egy stabil munkahelyen;
Szeretnél egy jó csapatban dolgozni;
Legalább 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel;
Hasonló területen szerzett tapasztalatod van;
Fizikai állapotod megfelelő közepesen nehéz fizikai munkához.

ELŐNYT JELENT:

Gyalog kíséretű targoncás jogosítvány;

AMIT KÍNÁLUNK:

Határozatlan idejű munkaszerződés;
Ingyenes céges buszjárat Székesfehérváron;
Kiszámítható jövőkép;
13. havi fizetés.

Közvetítési engedély szám: FE/12/2033-2-2017

Kölcsönzési engedély szám: FE/12/587-2/2017

Jelentkezni, érdeklődni lehet: a Jelentkezem gombra kattintva

+3670/630-1230

Hirdető: Opus Európa Kft.

Állás részletei