Autóipari piacra termelő, egyedi termékek gyártásával foglalkozó, stabil működésű újhartyáni partnerünk részére keresünk

gépkezelő-gépbeállító munkatársat!

Mi a feladata a gépkezelő kollegáknak?

termelő gépek beállítása, karbantartása
termékek minőség-ellenőrzése, hibaelhárítás
termelés támogatása, szakterületekkel együttműködés
gyártó gépekben szerszámok cseréje

Kinek a jelentkezését várjuk?

A munkakörhöz tartozó elvárások:

min 8 általános iskolai végzettség

tapasztalat nem elvárás (előny)

monotonióatűrés, állóképesség, gyors tanulási készség

a gépkezelői tapasztalat, mérőműszerek használatában való jártasság előny!

kizáró ok a gyenge látás vagy a színtévesztés, a munka jellege: álló/sétáló kérjük ezt figyelembe venni a jelentkezéskor

Milyen juttatások vannak/mit kínál a cég?

korrekt, folyamatosan, szakmai előrehaladással párhuzamosan emelkedő alapbér

emelt műszakpótlék: 40%

teljesítményalapú féléves bónuszrendszer (ez kb 2 havi fizetésnek felel meg).

próbaidő után változatos cafeteria elemek (nettó 18.000 Ft SZÉP kártyán, + helyben felhasználható kávékártya.

motiváló jelenléti bónuszrendszer

egyéb juttatási elemek (pl sporttámogatás)

Ingyenes céges buszjáratok az alábbi településekről:

Kakucs, Inárcs, Örkény, Hernád, Dabas, Újhartyán, Dánszentmiklós, Albertirsa, Pilis, Nyáregyháza, Újlengyel

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.