fbpx

Feladatok:

Termelősoron lévő célgépek beállítása, átállások elvégzése, gépek üzemeltetése, kezelése
Minőségi önellenőrzés elvégzése
Gyártás dokumentálása
Gépek, eszközök napi karbantartása

Elvárások:

3 műszakos munkarend vállalása

Előny:

Fémmegmunkálásában szerzett tapasztalat
Műszaki végzettség (szakmunkás)

A munkáltató ajánlata:

Versenyképes alapbér
Törvényi előírásnál magasabb műszakpótlék
13. havi fizetés
Cafetéria
Éves bónusz
Munkába járás támogatás
Egészségügyi szolgáltatás /Medicover/
Önkéntes nyugdíjpénztári befizetés
Nemzetközi multinacionális környezet
Vállalati rendezvények
Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
Egészségfejlesztés: egészségügyi szűrőprogramok, gyümölcsnap

A munkavégzés helye:

Nemesvámos

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. nemzetközi háttérrel rendelkező gyártócég megbízásából keres gépkezelő munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a “Jelentkezem/Jelentkezés” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Forsthoffer Gergőnél a +36 20-339-6250-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.