Pécsi partnerünkhöz keresünk munkatársakat Gépmester pozícióba. Gépésztechnikusi, CNC-s, vagy szerelői végzettséggel várunk jelölteket – de ha csak hobbiból szoktál otthon autót, vagy motort szerelni, akkor sem zárunk ki a kiválasztási folyamatból, tegyél egy próbát!

Feladataid lesznek:

A gépcsoport üzemeltetése és ellátása az alapanyaggal a munkaidő 80%-ban

Gépek beállítása, beállítások ellenőrzése

A termékváltásokhoz szükséges gépmódosítások/beállítások elvégzése

A gépcsoport műszaki állapotának felügyelete a karbantartási csapat irányításával

A gépek biztonsági berendezéseinek rendszeres ellenőrzése

Üzemzavarok gyors elhárítása, géphibákra vonatkozó döntések végrehajtása

Karbantartási és tisztítási feladatokban való részvétel

Minőség-ellenőrzés és dokumentálás

Adminisztratív teendők ellátása

Hatékony műszakátadás, információcsere a gépek állapotáról a következő műszakkal

A munkakörnyezet folyamatos tisztán és rendben tartása

Amit várunk Tőled:

Műszaki beállítottság

Rugalmasság

Pontosság, precizitás

Folyamatos műszak vállalása ((3 nap 6:00-18:00, 3 nap pihenő, 3 nap 18:00-06:00, 3 nap pihenő)

Előnynek számít:

Középfokú gépészeti szakirányú végzettség

A korábban sorolt feladatok végzésével kapcsolatos tapasztalat

Amit kínálunk:

Bérezés: br. 490.600 – 569.100 Ft/ hó

Bejárás támogatása nem pécsi lakosok számára

Hosszútávú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződés

Széles juttatási csomag: Cafeteria, Bónusz, Kedvezményes étkezés, Sporttámogatás, Hűségbónusz, Önkéntes magánnyugdíj pénztár, Kamatmentes lakáskölcsön, Szociális segély, Fizetési előleg, Lakáskölcsön, Céges események, stb.

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.

Állás részletei