fbpx

Technológiai leírás és rajz alapján részegységek szerelése
Szükséges utómunkák elvégzése (furatok, menetvágás)
“Q Siegel” felhelyezése, megfelelő használata
Ellenőrző listák (checklisták) aktuális kitöltése
Szétszerelés, szállításra előkészítésben való részvétel, annak felügyelete
Anyagok, alkatrészek vizuális ellenőrzése szerelés előtt, hiba esetén a MEO értesítése
Baugruppék (szerelési egységek) ellenőrzése beépítés előtt
Felmerülő mennyiségi kifogások, hiányzó alkatrészek esetén a vezető értesítése
Selejteztetés, amennyiben nem lehetséges a javítás
Saját hibák javítása
Képesítésnek megfelelően híddaru, gyalogkíséretű elektromos targonca, béka kezelése
Munkák dokumentálása: adatgyűjtő lap kitöltése, idők leadása

Elvárások / Requirements

Szakmunkás végzettség (elsősorban géplakatos)
Releváns emelőgép vizsga
Műszaki rajzolvasás
Minőség iránti tudatos elkötelezettség
Terhelhetőség
Rugalmasság
Koncentrációkészség

Amit nyújtunk / Benefits

Régiós és országos szinten is kiemelt bérezés és juttatások
SZÉP kártya
Számtalan ingyenes sportolási lehetőség
Modern munkakörnyezet
Gyermekek iskolakezdési és nyári táboroztatási támogatása
Kedvezmény katalógus
Nyelvi képzések
Vállalati rendezvények

Hirdető: Trenkwalder Kft

Állás részletei