Agrár (állattenyésztés) területen működő, ráckevei székhelyű, stabil partnerünk részére keresünk 1 műszakban gépszerelő/munkagépkezelő kollégát!

A leendő kolléga fő feladatai:

– traktor vezetése, rakodógépen munkavégzés (gumikerekes, kitológémes)

– gépkezelési, gépszerelési feladatok elvégzése (kisebb részben)

– kisebb karbantartási jellegű feladatok ellátása

Milyen az ideális jelölt:

– megbízható, terhelhető, önálló jellem. Csapatmunkára való alkalmasság.

A munkakör elvégzéséhez B kategóriás ideális esetben T kategóriás (mezőgazdasági vontató) jogosítvány szükséges.

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat kb 3-5 év és targoncás engedély, nehézgép-kezelői jogosítvány előny. Előny a környékbeli (Ráckeve +25 km) lakhely.

Amit a megbízónk nyúlt a leendő kollegának:

– stabil, hosszútávú munkalehetőség, határozatlan munkaszerződés

– piaci viszonyoknak megfelelő, reális, korrekt bérezés- tapasztalati szintet figyelembe véve

– szakmai előrelépési lehetőségek

– 1 műszakos, tervezhető munkarend (7-16) (8 óra munka össz. 1 óra szünet), hétvége: maximum szezonban szombat 1-1 alkalommal.

– kultúrált környezet, támogató kislétszámú közösség és főnökség

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.