fbpx

A Miskolci üzemünkbe

Gondnok-takarító
munkatársakat keresünk határozatlan időtartamú munkavégzésre.

Feladatok:

Felel az épület külső és belső tisztaságáért, és rendezettségéért a nap minden egyes szakában.
A szemétszállítás zavartalanságának biztosítása.
Az épületben adódó műszaki hibák jelentése, esetenként az egyszerű javítások elvégzése.
Az épületbelsők karbantartásában a kazánok és bojlerek működésének felügyelete a hő- és melegvíz-szolgáltatás biztosítása.
Ezen kívül az iroda épület lépcsőház tisztántartása, az udvar rendezettségének ellenőrzése, az udvaron végzendő munkák ellátása, illetve egyes esetekben a fűnyírás és a kertgondozás, közlekedési utak tisztán tartása.
A gondok emellett figyel a tűzvédelmi és munkavédelmi rend betartására is.

Elvárások:

KIZÁRÓLAG MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ SZEMÉLYEK JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK!!!
Precizitás, hatékonyság.

Előny:

B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat.

Amit nyújtunk:

Modern ipari környezet, változatos feladatok, családias légkör, hosszú távú karrierlehetőség.
Munkába járás támogatása helyközi tömegközlekedés 100%.

Hirdető: Serenity Solution Kft.

Állás részletei