Ha nem szereted az unalmas, egy helyben ülős munkanapokat, akkor van egy jó hírem!

Gyógyszerkészítmények csomagolásával foglalkozó partnercégünk bővülés előtt áll.

Logisztikai, adminisztratív és minőségügyi feladatokkal színesített munkakör ellátására keresi kollégáit az alábbi pozícióba:

GYÁRTÁSELŐKÉSZÍTŐ

Feladatok, amire számíthatsz:

Termelés és házi nyomda közötti logisztikai feladatok ellátása;
Alapanyagok és késztermékek rendszerben való mozgatása;
Kartonok, címke,- és kísérődokumentumok nyomtatása;
Termékek összegyűjtése, csoportosítása, összekészítése.

Elvárások:

Jó fizikai erőnlét (egyes anyagmozgatási fealdatok ellátása közepesen nehéz fizikai munkát igényel);
Rugalmas, csapatjátékos hozzáállás;
Alapszintű számítógépkezelői ismeretek.

Munkaidőd a következőképpen alakulhat:

Választhatsz 8 vagy 12 órás beosztás közül.

12 órás beosztás esetén:

Hétfő-Szo., heti 4 munkanap (07:00-19:00), 3 pihenőnap, havi 2 szombati munkanap 12 órában;

8 órás beosztás esetén:

Hétfő-Szo., heti 5 munkanap (07:00-15:30 vagy 10:30-19:00), 2 pihenőnap, havi 2 szombati munkanap 12 órában.

Amiért érdemes jelentkezni:

Velünk hosszú távon tervezhetsz, belső álláslehetőségekkel és képzésekkel támogatjuk szakmai fejlődésedet;
A havi fix alapbéren felül teljesítményalapú havi bónusz maximum br. 45.000 Ft értékben;
Hűtött közegben való munkavégzés után maximum br. 60 000 Ft bónusz
100%-os utazástámogatás vidékről és választható cafetéria;
Gyümölcsnapok, All You Can Move sporttagság, egészségügyi szolgáltatások, ajánlási program;
Rugalmas vezetőség, gyors kiválasztási folyamat.

Hirdető: GI Group Hungary Kft.