Magyarország egyik legnagyobb építőanyag-ipari termelővállalata az alábbi pozícióba keres munkavállalókat:

GÉPKEZELŐ

Legfontosabb feladataid lesznek:

A gyártósori gépek napra készen tartása, beállítása és működtetése;
Estei és tervezett karbantartások végrehajtása;
A feladatodhoz tartozó adminisztráció elvégzése.

A pozícióhoz tartozó elvárások:

Rendelkezz legalább szakmunkás végzettséggel vagy érettségivel;
Tudod vállalni a 12 órás munkarendet (egyik héten 5 munkanap, másik héten pedig 2 munkanap);
Tudsz és szeretsz is önállóan dolgozni.

Miért is lehet motiváló ez számodra?

Havi bruttó kifizetésed 509. 000 és 541.000 Ft között fog mozogni, amely az alapbéren felül tartalmazza, a műszakpótlékot a mozgóbért és a cafeteriát, valamint utazási költségtérítést is biztosít a cég;
13. havi fizetés, melyet igény szerint havi lebontásban is kérhetsz;
Bejárás támogatás (autóval 15 Ft/km vagy a bérleted 100%-os támogatása);
Kellemes, jó munkahelyi légkör, ahol a szakmai fejlődésed is garantáltan támogatni fogják.

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Kőszeg
Munkaidő: Nappalos 12 órás munkarend

Hirdető: GI Group Hungary Kft.

Állás részletei