Építő-ipari alapanyag gyártással foglalkozó partnerünk GÉPKEZELŐ pozícióba hirdet felvételt!

Legfontosabb feladataid lesznek:

A gyártósori gépek napra készen tartása, beállítása és működtetése;
Estei és tervezett karbantartások végrehajtása;
A feladatodhoz tartozó adminisztráció elvégzése.

A pozícióhoz tartozó elvárások:

Rendelkezz legalább szakmunkás végzettséggel vagy érettségivel;
Van már némi tapasztalatod gépkezelőként;
Tudod vállalni a folyamatos 3 műszakos munkarendet;
Tudsz és szeretsz is önállóan dolgozni.

Miért is lehet motiváló ez számodra?

Havi bruttó kifizetésed 541.000 és 573.000 Ft között fog mozogni, amely az alapbéren felül tartalmazza, a műszakpótlékot a mozgóbért és a cafeteriát, valamint utazási költségtérítést is biztosít a cég;
Bejárás támogatás (autóval 15 Ft/km vagy a bérleted 100%-os támogatása);

Egyéb információk:

Munkavégzés helye: Csorna
Munkaidő: Folyamatos 3 műszakos munkarend 8 órás munkanapokkal

Hirdető: GI Group Hungary Kft.

Állás részletei