Építőipari- alapanyag gyártással foglalkozó partnerünk az alábbi pozícióba keresi lelkes csapattagjait:

GÉPKEZELŐ

Legfontosabb feladataid lesznek:

A gyártósori gépek szakszerű kezelése és használata;
Minőség folyamatos ellenőrzése;
Az általad használt gyártó gépek tisztán tartása.

A pozícióhoz tartozó elvárások:

Rendelkezz 8 általános iskolai vagy szakmunkás bizonyítvánnyal;
Tudd vállalni a nappalos és az éjszakai műszakrendet;
Tudj önállóan és csapatban is dolgozni;
Legyen műszaki affinitásod.

Miért is lehet motiváló ez számodra?

Havi bruttó kifizetésed 485.000 és 580.000 Ft között fog mozogni, amely az alapbéren felül tartalmazza, a műszakpótlékot a mozgóbért, valamint utazási költségtérítést is biztosít a cég;
Átlagon felüli cafeteria;
Kimagasló bejárás támogatás: autóval 24 Ft/km;
Szakmai fejlődésed folyamatosan mentor fogja 100%-ban biztosítani, a betanulást követően is folyamatosan tanulhatsz a kollégáidtól.

Egyéb információk:

Munkavégzés helye: Ócsa
Munkarend: Folyamatos 12 órás munkarend

Hirdető: GI Group Hungary Kft.

Állás részletei