fbpx

Ravago Building Solutions Hungary Kft.

XPS szigetelőanyag gyártásával foglalkozó Ravago Building Solutions Hungary Kft. csapatába keresünk munkájukra igényes jelentkezőket Balatonfűzfőre!

Olyan munkahelyen dolgozhatsz, ahol:

Versenyképes a fizetésed
Már a próbaidő alatt is kiemelt cafetéria rendszer illet meg

Ha úgy gondolod, hogy alkalmas vagy a

GYÁRTÓSOR KEZELŐ
pozíció betöltésére jelentkezz!

Feladatok:

Folyamatos műszakrendben extruderek, megmunkáló gépsorok, csomagológépek, robotok, nyomtatók, szállítószalagok, PLC berendezések kezelése
Termék gyártásközi minőségellenőrzése

Elvárások:

Legalább 1 éves termelési környezetben szerzett tapasztalat
Középfokú műszaki végzettség
Jó fizikum és állóképesség
Alapfokú számítógépes ismeretek

Előny:

Emelőgép / targonca kezelői végzettség (daru-, mobil szerelőkosár)

Amit kínálunk:

Átlagon felüli bérezés, illetve Cafeteria,
Határozatlan idejű munkaszerződés,
Utazási támogatás.

Küldd el önéletrajzod a “JELENTKEZEM” gombra kattintva és felvesszük veled a kapcsolatot!

Hirdető: Ravago Building Solutions Hungary Kft.