fbpx

Feladatok:

Gyártás során tapasztalt nem megfelelőség esetén a szükséges intézkedések megtétele vagy a közvetlen vezető értesítése,

A büki telephelyen használt, hozzáféréssel biztosított adatrögzítő rendszerek megfelelő használata,

Az üzemeltetett gépcsoport fejlesztésének támogatása,

Az üzemeltetett gépcsoportnál dolgozó operátorok/termelési Technical operátorok műszaki kompetenciáinak fejlesztése,

A területen jelentkező veszteségek minimalizálása,

A rád bízott gépcsoportot az CIL szabvány betartásával való támogatása, illetve fejlesztése, elsősorban a kenésre és ellenőrzésre fókuszálva ,

Az üzemviteli karbantartási feladatok elvégzése a felettes által kijelölt területen és időben (adott napi beosztástól függően),

Karbantartási napokon a kiadott karbantartási és ellenőrzési utasításoknak megfelelően végzed a munkádat, a felmerülő gép és alkatrészhibákat gyorsan és szakszerűen elhárítod, a napi tevékenységhez tartozó adminisztrációs munkát elvégzed,

Automatizálási hiba esetén az automatikai mérnökök bevonása az üzemviteli utasításnak megfelelően,

Műszaki raktári anyagok szabályos kezelése, ki és visszavételezések betartása, ellenőrzése, érték és állagmegóvása,

A villamos ipari szabványok betartása a munkavégzés során (csak villamos végzettség esetén),

Az üzem termelési folyamatainak operatív és műszaki biztosítása, a szükséges javítások elvégzése. az elsődleges felelősségi területhez tartozó gépcsoport tulajdonosi szemléletű, hatékony működtetésének támogatása adott termelési tervvel összhangban.

Elvárások:

Mechanikus, gépész technikus, vagy villanyszerelői szakközépiskolai végzettség,

Proaktivitás, jó kommunikációs készség,

Folyamatszemlélet, jó problémamegoldó képesség.

Előnyök:

1-2 éves szakmai tapasztalat műszaki területen, karbantartásban,

Angol nyelvtudás.

Juttatások:

Cafeteria (SZÉP-kártya formájában is választható),

13. havi fizetés (időarányosan),

Negyedéves bónusz (az éves bruttó alapbér 10%-a, negyedévekre elosztva. A jelenléti bónusz annak jár, aki nem hiányzott, nem volt beteg, beosztás szerint jött dolgozni.),

Utazási támogatás (bérlet 100%, autó 15 Ft km, műszakos kollégáknak céges buszok),

Ajándék csomagok, dolgozói kedvezmények, most átalakított dolgozói ajánlási program.

Munkavégzés helye: Vas megye, Bük

Munkaidő: 4 műszakos 12 órás munkarend, teljes munkaidő (5 nap és 2 nap, hosszú és rövid hetek váltják egymást, munkaidő 6:00-18:00 óráig.)

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hirdető: BECK AND PARTNERS Kft.