Irány egy jó munkahelyre, ahol megbecsülnek és hosszútávra terveznek Veled! Régiónk egyik legnagyobb autóipari beszállítója hirdet felvételt, és kínálnak magas bért és kiemelkedő juttatási csomagot. Autóklímákhoz gyártanak klímacsöveket és csőrendszereket, ezek előállításában számítanak a segítségedre.

Mi lesz a feladatom?

Alkatrészek összeszerelése

Gépek kiszolgálása

Közvetlen környezeted tisztán tartása

Szakmai elvárások

Általános iskolai végzettség

Gyártásban/termelésben vagy raktárban szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel

Pályakezdőként is szívesen fogadjuk jelentkezésed

Több műszakos munkarend vállalása

Megbízhatóság

Pontosság

Álló munkavégzés vállalása

Amit kínálunk:

Alapbér: Július 1-től bruttó 280.000 Ft/hó

Ha tapasztalatokkal is rendelkezel, 315.000 is lehet a kezdő béred

Bónuszok és Cafeteria már az első naptól kezdve

30%-os műszakpótlék a 18:00 – 6:00-ig terjedő időszakra

Hosszú távú munkalehetőség

Határozatlan idejű munkaszerződés

Tiszta munkakörnyezet, könnyű fizikai munka

Befogadó, jó hangulatú csapat vár téged

Ingyenes céges buszjárat közel sok baranyai településről

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.