fbpx

Gyártosori összeszerelő operátor (Gépkezelő)

iSi Automotive Hungary Kft.

Gyártósori összeszerelő operátor (Gépkezelő)
munkatársat keres

3 műszakos munkarendben vagy 2 műszakos munkarendben vagy állandó éjszakás munkarendben

bővülő csapatába szombathelyi munkavégzéssel.

Az iSi nemzetközi cégcsoport, mely piacvezető a sűrített gázzal töltött patronok és generátorok gyártásának területén; székhelye Bécsben található. Az iSi az innovációt, specializációt és az inspirációt helyezi központba mindhárom területén: iSi Culinary, iSi Components , iSi Automotive.

A sikeres iSi Automotive család tagjaként, az iSi Automotive Hungary Kft. globális partnere az autóiparnak a jármű biztonság területén. Csatlakozz hozzánk és erősítsd szombathelyi csapatunkat!

Főbb feladatok, munkák:

Gyártó berendezések kezelése
Termékek összeszerelése

Elvárások:

Minőségtudatos munkavégzés
Min. 8 általános iskolai végzettség
Büntetlen előélet

Miért érdemes hozzánk csatlakozni?

Cafetéria jutattás (új juttatás)
Havi teljesítményprémium
Júniusi prémium
Decemberi prémium
Távolsági tömegközlekedés 100%-os támogatása
Ajánlási program
Azonnali munkakezdés lehetősége
Határozatlan idejű munkaszerződés
Légkondicionált, tiszta munkakörnyezet, büfé
A munkád értéket teremt hiszen a légzsák életet ment
Helyijáratos buszbérlet térítése (új juttatás + új járat: iSi Automotive megálló – 3H járat)

A sikeres iSi Automotive család tagjaként, az iSi Automotive Hungary Kft. globális partnere az autóiparnak a jármű biztonság területén.

Csatlakozz hozzánk és erősítsd szombathelyi csapatunkat!

Hirdető: iSi Automotive Hungary Kft.

Állás részletei