fbpx

Feladatok:

Elektornikai panelek kézi összeszerelése
Hullámforrasztás

Elvárások:

Jó látás
Kézügyesség
Precizitás
3 műszakos munkarend vállalása

A munkáltató ajánlata:

Könnyű fizikai munka
Szállás lehetőség, albérlet támogatás
Teljes munkaidős munkaviszony
Cafetéria és bónuszrendszer
Előrelépési lehetőség
Megbízható, hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Győr

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft ausztriai érdekeltségű Partnercégéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük küldje el önéletrajzát a munka@manatwork.hu e-mail címre.Személyesen pedig az ügyfélszolgálati irodánkban kérhet bővebb felvilágosítást: 9023 Győr, Attila utca 6.

Kérjük, hogy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a megpályázott pozíció nevét.

A részletekről érdeklődni lehet a 20/240-1114 -es telefonszámon.

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.