fbpx

Számítástechnikai cég keresi új kollégáját

Gyengeáramú hálózattelepítő
pozícióba!

Ha szeretnél egy 30 éves számítástechnikai cég tagja lenni, akkor jó helyen jársz!

Feladatok:

Ügyfél igénye szerinti helyszíni szemle, felmérés
Hálózati tervek elkészítése (önállóan és csapatban egyaránt)
Nyomvonalak és fizikai összeköttetések kiépítése
Hálózatok mérése, – minősítése, -hibáinak detektálása, -hibahely megkeresése és javítása (kábelhibák, szerelési hibák)
A kiépített hálózatok alapadatainak rögzítése, adminisztrálása (nyomvonal rajzok, számozás, rögzítés)
Kábelcsatornázás, kábelezés
Aktív eszközök telepítése, karbantartása
Strukturált hálózatok felmérése, megvalósítása, bővítése, karbantartása
Wifi hálózatok felmérése, kiépítése

Elvárások:

IT vagy egyéb releváns műszaki területen szerzett középfokú végzettség VAGY Infokommunikációs hálózatépítő és üzemeltető OKJ-s tanúsítvány
B kategóriás jogosítvány
Proaktív, -pontos, -precíz munkavégzés
Jó kommunikációs készség
Tanulásvágy
Biztonsági és adatvédelmi eljárások figyelembevétele és betartása

Amit nyújtunk:

Szakmai továbbképzések
Munkaeszközök (telefon, laptop)
Céges autó – munkanapokon
Biztos jövedelem + egyéb juttatások
Hosszútávú, stabil munkalehetőség

Villanyszerelők, biztonságtechnikai kivitelezők, illetve e területen szakmai tudással rendelkezők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Budapest, XV. kerület, Kolozsvár utca

Hirdető: Cvonline

Állás részletei