Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.

Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Miskolci fémipari területen működő partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Hegesztő (CO2)
Feladatok:

Hegesztési feladatok szakszerű elvégzése,
CO2 eljárások szerinti munkavégzés,
Műszaki rajz alapján történő önálló munkavégzés,
Legyártott termékek minőségének ellenőrzése.

Elvárások:

Középfokú szakirányú végzettség,
CO2 eljárásokban szerzett tapasztalat, érvényes minősítés előny,
Három műszakos munkarend vállalása,
Minőségi munka iránti igény, precizitás,
AWI és AFI eljárás ismerete előny.

Amit kínálunk:

Szakmai fejlődési lehetőség,
Versenyképes bérezés,
Tiszta, rendezett munkakörnyezet, kulturált munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye: Miskolc

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (www.myhrteam.hu/#adatkezeles) elolvasása és elfogadása után küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével!

Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait – Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Hirdető: My HR Team Személyzeti Szolgáltató Kft.