fbpx

Feladatok:

Hegesztési dokumentáció és technológia utasítások elkészítése, jóváhagyása, ellenőrzése
Hegesztési folyamatok szabályozásához szükséges PFMEA, CP, PFC készítése
A gyártás és a társosztályok támogatása, együttműködés velük
Kapcsolattartás hegesztési szakemberekkel

Elvárások:

Hegesztő-, villamos- vagy gépészmérnöki végzettség
Hegesztési szabványok előírásainak ismerete
MIG/MAG hegesztési technológia ismerete
IWT/IWE bizonyítvány
Pneumatika ismeret
Műszaki rajz olvasási készség
Magabiztos angol nyelvtudás

Előny:

Autóipari tapasztalat, IATF 16949 szabvány ismerete
ABB, FANUC, Motoman robotprogramozási ismeretek
Lézerhegesztésben való jártasság
Automata cellák üzemeltetéseben való tapasztalat
Ellenállás hegesztésében való jártasság
Szerszám/JIG/befogók beállításában való tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

Színes, változatos munka
Fiatalos, lendületes csapat
Szakmai és nyelvi fejlődés lehetősége
Versenyképes bérezés és vonzó juttatási csomag és a munkába járás támogatása
Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
Biztos, hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, móri partneréhez keres hegesztőmérnök kollégát.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a “Jelentkezem/Jelentkezés” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Kubóné Hegyi Renátánál a +36-20-278-5661-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.