fbpx

Feladatok:

Alumíniumipari termékek gyártása
Anyagmozgatás
Csomagolás
Hengerműi berendezések kezelése

Elvárások:

3 műszakos, 8 órás folyamatos (6+2)
8 általános iskolai végzettség
Megbízhatóság, terhelhetőség
Szigorú munkabiztonsági előírások betartása
Csoportmunkára való alkalmasság

Előny lehet:

Szakmunkás vagy érettségi bizonyítvány
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Targoncavezető, darukezelő vagy emelő gépkezelő jogosítvány
Számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

Versenyképes alapbér (Tapasztalat és képesítés függvényében emelkedik)
Kiemelkedően magas műszakpótlékok (Átlag 44,2%)
Belépési bónusz
Egyéb juttatások: cafeteria, teljesítmény bónusz (negyedéves), 13. havi bér, Karácsonyi juttatás, egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
Ingyenes céges buszjáratok több irányból
Ingyenes szálláslehetőség
Hosszú távú munkalehetőség, képzési lehetőségek és támogatások egy biztos hátterű cégnél

A munkavégzés időtartama:

Határozatlan

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A jelentkezés módja:

Amennyiben szeretne jelentkezni, kérjük, érdeklődjön munkatársunknál a barcza.viktoria@manatwork.hu e-mail címen, a +36 20 2219941-es telefonszámon, vagy küldjön SMS-t, Mi visszahívjuk!

Személyes jelentkezés esetén várjuk ügyfélszolgálatunkon, a Székesfehérvár, Piac tér 8. szám alatt (hétfőtől péntekig 8 és 16 óra között).

További elérhetőségeink: szekesfehervar@manatwork.hu, +36 20 967 3093, +36 20 801 0001, +36 22 506 498

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Állás részletei