Unod már a bezártságot és a monoton munkát? Változtass! Gyere hozzánk Hordár és poggyászkocsi koordinátornak a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérre. Változatos, érdekes munka a repülőtér dinamikus világában versenyképes keresettel és előrelépési lehetőségekkel. Építsd fel karriered nálunk.

Feladatok

gyűjti és szerelvényekbe rendezi a koffer kulikat és gondoskodik arról, hogy mindig megfelelő számban az utasok rendelkezésére álljanak
az utazási irodák által igényelt poggyászkezelés elvégzése
esetleges poggyásztorlódás, poggyászelakadás elhárítása
bevásárlókocsik folyamatos összegyűjtése
jegykezelő pultokban használt tálcák begyűjtése és szétosztása szükség szerint
kordonok mozgatása forgalmi területen

Az álláshoz tartozó elvárások:

minimum befejezett 8 általános iskolai végzettség
bizalomkeltő fellépés
proaktív viselkedés
magas stressz tűrő képesség
nagyfokú – elsősorban fizikai – munkabírás
többműszakos, folyamatos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

Versenyképes bérezés, korrekt bérelszámolással
Műszakpótlék, munkába járás támogatása
Folyamatos, kétnapozó 10 órás munkarend.
Hosszú távú, stabil munkahelyet
Változatos védelmi feladatokat a reptér minden szegletében

Hirdető: Kangaroo Group Kft