Tőkeerős nemzetközi háttérrel rendelkező repülőgép karbantartással és javítással foglalkozó vállalat, folyamatosan bővülő debreceni csapatába keresünk, magabiztos angol nyelvtudással rendelkező szakembereket,

JUNIOR COMPOSITE TECHNICAN

pozícióba

A várható feladatok:

Összetett szerkezeti elemek előkészítése ellenőrzésre és értékelésre.
Javításra behozott alkatrész értékelése, hiba megfogalmazása a javítási tervhez.
Az összetett javítások elvégzése (jóváhagyott műszaki adatok alapján): minden típusú kompozit anyag felhasználásával, rész vagy teljes modulok készítése, forró kötőanyag és autokláv kezelése, használata, radóm rádiófrekvenciás vizsgálat elvégzése a javítás végén.
Speciális OEM által tervezett próbapadok használata.
A kész, javított alkatrészek összeszerelése.
Bármilyen eltérést, hiányosságot haladéktalanul jelez.
Tartsa be és alkalmazza a megfelelő biztonsági óvintézkedéseket.

Jelentkezéshez szükséges feltételek:

Szakirányirányú végzettség és elhivatottság (pl. bádogos, autófényező, légijármű szerelő, műanyag feldolgozó).
Szóban és írásban is erős, középfokú angol nyelvtudás.
MS Office alkalmazások magabiztos használata.
Nyitottság a betanulásra, fejlődésre (on the job)

Előny a jelentkezésnél:

Légijármű szerelésben szerzett tapasztalat, vonatkozó szabályozás ismerete.
SAP vagy PENTAGON programok ismerete, gyakorlat.
Debreceni lakóhely.

Juttatások:

Versenyképes munkabér
Cafetéria, kiemelkedő SZÉP kártya juttatás.
Egy műszakos munkarend (H – P).

A munkavégzés helye: Debrecen.

Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláshirdetésünk, úgy önéletrajzát a “Jelentkezem” gombra kattintva várjuk, kérjük a tárgymezőbe írja be “Junior Composite Technican”:

Hirdető: I.K. Hofmann Personal Kft.

Állás részletei