Nemzetközi megbízónk fő tevékenysége ipari gázturbinák összeszerelése, alkatrészek gyártása, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országában.

Feladatok:

Anyagok beazonosítása a megadott szempontok alapján.
Anyagok kiválogatása, kipakolása, megtisztítása és előkészítése a tárolásra.
Vegyianyagok előkészítése a vegyianyagratárból.
Raktárkészletek fizikai átmozgatása az igényeknek megfelelően.
Alkatrészek elrendezése, rend fenntartása.
Polcok, tárhelyek igény szerinti felcímkézése.
Konszignációs raktárkészletek kezelése, rendszeres leltár és beszállítóval közös leltárok biztosítása.
Készletek átmozgatása, fizikai és időszakos leltár, a készletpontosság fenntartása, leltárhiányok kezelése és kiírása, leltárhiány riportok megküldése.
Anyagok beazonosítása, kiválasztása és kiadása.
Javítások logisztikájának biztosítása és a kiszállítási dokumentációk kiállítása, átvételi bizonylatok tárolása.
Javításra kiszállítandó anyagok logisztikája, csomagolása és dokumentációja.
Hétvégi PM anyagigények kigyűjtése és összekészítése a PM lokátorra.
A raktározási program használata.
Gépek kezelése: villástargonca, személyemelő, stb.
Aktiv részvétel a gyár által szervezett és előirt KEM oktatásokon, rendezvényeken.

Elvárások:

Középfokú végzettség
Műszaki ismeretek
Jó kommunikációs készség
Alapfokú számítógépismeret (MS Office)
Csapatszellem
Nyitottság a tanulásra
Rugalmasság
Jó stressztűrés

Munkaidő

2 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

Pályakezdők jelentkezését is várjuk
Alapbér + cafeteria a belépés napjától + műszakpótlék: délutáni (13:50- 22:00) 30% + túlórapótlék: hétközi 50%, hétvégi 100%
Hosszú távú munkalehetőség
Kedvezményes melegétkezés (790 Ft/ 2 fogásos menü)
Ingyenes céges buszjárat (Budapest – Pest megye – Heves megye) vagy utazási költségtérítés
Túlóra kifizetése tárgyhavi bérrel történik
​Ajánlási bónusz

Jelentkezés Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a “jelentkezem” gombra! Ha már regisztrált az oldalon, kérjük, hogy jelentkezzen be és ellenőrizze, hogy a megadott adatai és a feltöltött önéletrajza aktuális-e. Ha kérdése lenne, keressen minket bizalommal a megadott email címen!

Hirdető: Humán Centrum Kft.

Állás részletei