Járműipari ágazatban működő nemzetközi, piacvezető partnerünk számára keresünk Miskolcra tapasztalt

Karbantartási specialista kollégát.

Feladatok:

Karbantartási tervek elkészítése, valamint ezek folyamatos fejlesztése,

Berendezések kritikus alkatrészeinek azonosítása,

Karbantartási adatok összegyűjtése és elemzése,

Meghibásodások gyökérokának keresése és azok újbóli előfordulási kockázatának csökkentése,

Reklamáció kezelés a társosztályokkal közreműködve,

Karbantartó technikus kollégák betanítása, fejlesztése és folyamatos támogatása,

Új projektek előkészítésének támogatása, új berendezések telepítésében való részvétel.

Elvárások:

Középfokú végzettség,

Min. 4 év releváns szakmai tapasztalat,

Alapfokú angol nyelvismeret; német nyelvtudás előnyt jelent,

Haladó MS Office ismeret,

Jó kommunikációs készség, csapatszellem, tanulási hajlandóság, cél- és eredményorientált személyiség

Amit kínálunk:

Versenyképes bérezés

Cafeteria

Lehetőség egy innovatív, modern autóipari vállalatnál dolgozni.

A pályázatokat kérjük magyar nyelvű önéletrajz csatolásával, valamint a bérigény megjelölésével küldjék el.

Köszönjük!

Hirdető: Starjobs Magyarország

Állás részletei