fbpx

Főbb feladatok:

karbantartó részleg irányítása, karbantartási utasítások készítése

gépek, berendezések karbantartása, javítása

karbantartási lapok, megrendelések, egyéb dokumentációk kezelése, nyilvántartások naprakész kezelése

beérkező műszaki anyagok és eszközök átvétele, rögzítése a rendszerben

kapcsolattartás külsős szolgáltatókkal, beszállítókkal

időszakos karbantartások szervezése, egyeztetése a partnerekkel és a társterületekkel

épületkarbantartási feladatok szervezése, ellátása, kivitelezése

épületgépészeti és közműhálózattal kapcsolatos teendők ellátása

technológiai fejlesztések műszaki felügyelete, kivitelezése

direkt beszerzések koordinálása

vállalat irányítási rendszer napi használata

Elvárások:

műszaki végzettség

1-3 év szakmai tapasztalat

B. kategóriás jogosítvány

felhasználói szintű számítógépes ismeretek

jó problémamegoldó képesség

jó rendszerező készség, precíz munkavégzés

jó munkabíró képesség

Előny:

hasonló területen szerzett tapasztalat

műszaki angol főleg írásban

Amit kínálunk:

biztos, stabil háttér

utazási támogatás

változatos munka

Munkavégzés helye:

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tarpa (Néhány hónap Zirci betanulással)

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hirdető: BECK AND PARTNERS Kft.