fbpx

Főbb feladatok:

Bejelentett meghibásodások kivizsgálása

Áru- és alkatrészbeszerzés a hibák kijavításához

Burkolási hibák helyreállítása, kisebb festések

Kőművesmunkából visszamaradt apró javítások

A garanciális javításokból származó helyreállító munkák

Amit Partnerünk vár Tőled:

Legalább 3 év tapasztalat hasonló munkakörben

Szerelési, javítási munkában szerzett tapasztalat

Igényes, önálló munkavégzési képesség

Problémamegoldó képesség, műszaki beállítottság

Munkabírás

B kategóriás jogosítvány és saját autó

Előnyt jelent, de nem feltétel:

Építőiparral kapcsolatos szakmunkás bizonyítvány (festő, burkoló, kőműves vagy egyéb építőipari végzettség)

Amit Partnerünk kínál:

Teljes munkaidős foglalkoztatás, munkavégzés hétfőtől péntekig

Nettó bér 300.000 Ft-tól, plusz bónusz lehetőség

Céges mobiltelefon

Magán egészségbiztosítás minden kollégának

Meleg ebéd (választható menüből)

Hosszútávú biztos munkahely

Jó hangulatú, kellemes légkör

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hirdető: BECK AND PARTNERS Kft.