Partnerünk vastagréteg (thick-film)-technológián alapuló fűtőelemek gyártásával foglalkozik, megbízásukból karbantartó kollégát keresünk.

Feladatok amire számíthatsz:

Gyártósori karbantartások elvégzése
Automatizált gépsorok javítása
Javítási jegyzőkönyvek kezelése
Épületgépészeti javítások elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

Elektronikai, mechanikai vagy mechatronikai műszerész végzettség / karbantartó technikus végzettség
Végzettségének megfelelő munkakörben eltöltött 2 éves szakmai tapasztalat
Hatékony, önálló munkavégzés, műszaki gondolkodás
Elektromos és gépészeti rajzok olvasása készítése, pneumatikai ismeretek
Szerelési / gépjavítási ismeretek
3 műszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Angol vagy német nyelvtudás
Automatizálási ismeretek
Számítógépes ismeretek

Juttatás:

Méltányos órabér
Műszakpótlékok
Ha jól teljesítesz bónusszal jutalmazzuk

Munkaidő: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00

Ha felkeltettük az érdeklődésed add le jelentkezésed a linkre kattintva vagy küldd el elérhetőséged privát üzenetben és hamarosan keresni fogunk!

Hirdető: MENTON Jobs Kft.