Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.

Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Gyártó vállalatokhoz keresünk munkatársakat az alábbi munkakörökbe:

Karbantartó (különböző területekre)
Munkaterületek szerint:

Villamossági karbantartó (villanyszerelő),
Mechanikus karbantartó (lakatos),
Elektromechanikus karbantartó,
Gépkarbantartó.

Elvárások:

Szakirányú végzettség,
Legalább 2-3 év szakmai tapasztalat,
Műszaki rajz olvasási ismeretek,
Több műszakos munkarend vállalása (2-3-4 műszak, területenként eltérően),
Igényes, pontos, szakszerű munkavégzési képesség.

Amit kínálunk:

Korrekt bérezési feltételek,
Béren kívüli juttatások (Cafetéria, utazási támogatás, 13. havi fizetés),
Biztos, hosszútávú munkalehetőség,
Modern munkakörnyezet, stabil vállalati háttér,
Szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Miskolc, Alsózsolca, Tiszaújváros

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével!

Hirdető: My HR Team Személyzeti Szolgáltató Kft.