Autóipar és a repülőgép- ipar világszinten meghatározó alumínium öntvényeket gyártó multinacionális partnerünk számára keresünk kollégákat ajkai üzemükbe KARBANTARTÓ LAKATOS munkakörbe.

AMIT KÍNÁLUNK:

Azonnali kezdés
Ingyenes céges buszjárat
Bejárás támogatás
Három műszakos munkarend
Bejelentett, határozatlan idejű munkaszerződés
Túlóra lehetőség, mely kifizetésre kerül
Minden hónap elején pontos számítható bérfizetés
Munkabérelőleg
Jelenléti prémium
Bónusz
Betanulási idő folyamatok elsajátítására
Előrelépési lehetőség
Megbízható, stabil munkahely

FELADATOK:

Mechanikai/gépészeti munkák elvégzése a gépi berendezések előkészítéséhez, cseréjéhez
Különböző termelési egységekben adódó javítások elvégzése
Megelőző karbantartás, meghibásodáskor a gépek szerelése
Műszaki rajzolvasás

ELVÁRÁSOK:

Fémipari szakmunkás végzettség
Gépek és/vagy szerszámok karbantartásában szerzett tapasztalat

ELŐNY:

Szakmai tapasztalat

Közvetítési engedély szám: FE/12/2033-2-2017

Kölcsönzési engedély szám FE/12/587-2/2017

Jelentkezni és érdeklődni a +36-70/610-0064-es telefonszámon illetve a “JELENTKEZEM” gombra kattintva lehet!

Hirdető: Opus Európa Kft.