fbpx

Feladatok:

Gépek-, berendezések és gyártósorok meghibásodása esetén a hiba elhárítása

Gépek és berendezések műszaki dokumentációinak kezelése

Felügyeli a telepített berendezések működését és működőképességét

Alkatrészek javítása, karbantartása

Munkavégzés során használt gépek és berendezések:

Portöltő és folyadéktöltő csomagoló gépek, palettázó-, depalettizáló robotok, tintasugaras nyomtató rendszerek, Ipari folyamatirányító és mérésadatgyűjtő rendszerek

Követelmények:

Villamos területen szerzett középfokú/szakmunkás műszaki végzettség

3 műszakos munkarend vállalása:
I. műszak 5 óra 40 perctől 14.00 óráig

II. műszak 13 óra 40 perctől 22.00 óráig

III. műszak pedig 21 óra 40 perctől másnap 06.00 óráig

Előny:

Omron PLC programozási ismeret

Amit Partnerünk kínál:

Hosszú távú, stabil, megbízható munkahely

Kiemelkedő bérjövedelem

Havi cafeteria

Éves prémium

Évente 2x-i osztalékfizetés

Pótszabadság

Év végi jutalom

Születésnapi bónusz

Munkavégzés helye:

8182 Berhida

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül az alábbi “JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hirdető: BECK AND PARTNERS Kft.

Állás részletei