fbpx

Feladatok

Karbantartási alkatrészek készletre vételezése, az anyagok mozgatása
Alkatrészek igény szerinti kiadása
Kiadott vagy visszavételezett anyagok teljes adminisztrációja
Nyitvatartási időn kívüli anyagmozgások utólagos kezelése
Készletek éves leltározása
Kritikus alkatrészek készletszintjének folyamatos figyelése, igények generálása nem megfelelőség esetén
Élő anyaglisták esetén a megelőző karbantartások anyagszükségletének előzetes összeállítása

Elvárások

Készletgazdálkodásban, raktári logisztikai rendszerek kezelésében szerzett tapasztalat
Gyalogkíséretű, vagy vezetőüléses targonca vezetői engedély
Rendszer ismeretek MS Office programok, Outlook, SAP, vagy Oracle, vagy más szoftver kezelésében
Egy műszakos, de eltolt munkarend vállalása

Előnyt jelent

Gépalkatrészek átfogó ismerete, vagy nyitottság az említett műszaki ismeretek elsajátítására
Egyszerű kézi mérőeszközök használatának ismerete, és alkalmazási képessége. (tolómérők és mikrométerek különböző fajtái)

Hirdető: Rába Futómû Kft.

Állás részletei