Légy részese a folyamatosan növekvő tatabányai autóipari partnercégünk sikertörténetének! Jelenleg az alábbi területre keresnek kollégákat:

KARBANTARTÓ TECHNIKUS

Legfőbb feladataid:

Új gyártósorok kiépítésében vennél részt, azaz vadonatúj termelőgépek telepítési, beüzemelési folyamatában segítenél;
Automata és félautomata gépeken megelőző karbantartások, eseti meghibásodások javításával foglalkoznál;
Javításokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatokat látnál el.

Ami a pozíció betöltéséhez szükséges:

Ha rendelkezel releváns középfokú műszaki végzettséggel;
Van gépészeti, mechanikus vagy elektromos területen, gyártó berendezések karbantartásában szerzett tapasztalatod, de frissen végzett pályakezdők jelentkezését is várjuk;
Tudod vállalni a folyamatos 12 órás munkarendet.

Amiért érdemes jelentkezni:

Motiváló alapbér;
Étkezési támogatás;
Cafeteria: OTP SZÉP kártyára (már a próbaidő alatt);
Albérlet és áttelepülési támogatás;
Saját belső állományba fogsz tartozni;

​Egyéb információk:

Munkavégzés helye: Tatabánya (ipari park)

Műszakrend: 12 órás folyamatos, 2 hetes váltott ciklussal (1. hét: 5 munkanap, 2. hét: 2 munkanap)

Hirdető: GI Group Hungary Kft.