50 éves megalakulásunk óta fontosnak tartjuk a kiemelkedő szakértelmet, a folyamatos fejlődést, így új elhivatott munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva számára a tudást, valamint a stabilitást. Ha tud azonosulni ezzel a szemlélettel, akkor az alábbi lehetőségünk Önnek szól;

A KITE Zrt. Építésügyi és karbantartási osztálya

Karbantartó (villanyszerelő)

munkakörbe keres új kollégát Nádudvaron található központjába.

Amit nyújtunk:

Versenyképes havi fix jövedelem;
béren kívüli juttatások (Szép-kártya és Egészségbiztosítás);
folyamatos szakmai továbbképzés és képzések támogatása;
a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása;
céges buszjárat Debrecenből, Hajdúszoboszlóról és Püspökladányból;
az említett településeken kívül eső lakhely esetében munkába járás támogatása.

Leendő kollégánk feladatai:

A létesítmények elektromos ellátását biztosító hálózatok és erőátviteli berendezések karbantartása és javítása;
karbantartási és javítási feladatok a létesítménybe telepített és létesítményeket kiszolgáló erőátviteli, világítási, szünetmentes, szükségvilágító és villámhárító hálózatokon, eszközökön, berendezéseken, rendszereken;
használatos eszközök karbantartása, dokumentálása;
rendezvények erős és gyengeáram előkészítési, kiszolgálási munkálata;
a cég telephelyein lévő elektromos berendezések üzemszerű biztosítása.

A számunkra ideális jelölt:

Villanyszerelő végzettséggel (szakmunkás vagy OKJ bizonyítvány) és releváns szakmai tapasztalattal rendelkezik ;
felhasználó szintű PC ismeretekkel rendelkezik (Word, Excel, Outlook levelező program);
“B” kategóriás jogosítvány birtokosa;
megbízható;
munkáját pontosan, precízen és körültekintően végzi;
csapatjátékos, hatékonyan tud együttműködni kollégáival;
munkakörhöz tartozó egészségügyi alkalmassággal rendelkezik;
büntetlen, feddhetetlen előélettel rendelkezik.

Előnyt jelent:

több éves szakmai tapasztalat.

Hirdető: Kite Zrt

Állás részletei