fbpx

Vizuális ellenőr (termékellenőr) munkalehetőség Kecskeméten

Multinacionális autóipari beszállító partnerünk megbízásából keresünk vizuális ellenőr pozícióba munkatársakat Kecskemétre!

Feladatok:

A gyártott termékek (szimmeringek) minőségi ellenőrzése, válogatása, selejtezés szemrevételezéssel és a rendelkezésre álló eszközök alkalmazásával

Elvárások:

min. 8 általános iskolai végzettség
gyártósori, minőségellenőri tapasztalat előny!
precizitás, jó kézügyesség, monotónia-tűrés
3 műszak, valamint szombati munkavégzés vállalása

Amit megbízónk nyújt:

kb.3 hét betanulási idő alatt br.1345Ft/óra, ezt követően br 1655Ft/óra
vonzó béren kívüli juttatási csomag
30% emelt összegű műszakpótlék 18 és 6 óra között
teljesítményalapú prémiumok
Cafetéria Szép kártyára
ingyenes céges buszjárat Kecskemét – Kiskunfélegyháza – Kunszállás – Jakabszállás – Matkó – Helvécia – Ballószög – Kadafalva – Fülöpszállás – Szabadszállás – Ágasegyháza – Nagykőrös – Kerekegyháza – Hetényegyháza
akár szállással is

Érdeklődni és jelentkezni fényképes önéletrajzzal a rideg.daniel@viapan.hu email-címen vagy a +36202387348-es számon lehetséges.

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.