Fő tevékenységünk: egy-kétnyári- és virágzó cserepes növények szaporítóanyagának előállítása.Kizárólag termesztő -profi- kertészeteknek értékesítünk , kiskereskedelmi kiszolgálás nincs.

Beszállítói vagyunk a magyar és külföldi hiper – és barkácsáruházaknak cserepes dísznövényeinkkel melyet részben saját részben pedig más kertészetek termékeiből szolgálunk ki.

Új kollégát keresünk az áruházi beszállításokhoz termékeink szakmai és adminisztrációs folyamatainak támogatására.

Főbb feladatok, munkák:

Cserepes dísznövények termékajánlatainak összeállítása áruházi beszállításhoz
Vezető napi munkájának segítése , döntések előkészítése és támogatása
Dokumentumok rögzítése vállalatirányítási rendszerben
Kapcsolattartás az áruházi osztályvezetőkkel
Termelési adatok kiosztása, riportok kimutatások készítése
Ajánlatkérések kül -és belföldi beszállítóinktól
Árukiszállítások összehangolása
A kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
Reklamációk kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

Rugalmasság, precizitás, tanulékonyság
Felelősségteljes, önálló munkavégzés, terhelhetőség
Számítógépes ismeretek: Ms Office
Német vagy angol középfokú aktív nyelvtudás
Megoldáscentrikus gondolkodás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Adminisztratív és kereskedelmi illetve üvegházi cserepes dísznövények területén szerzett tapasztalat
Szigetszentmiklósi vagy vonzáskörzeti lakhely
B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

Teljes munkaidős foglalkoztatás
Szerteágazó komplex feladatkör
Versenyképes jövedelem
Céges mobiltelefon
Hosszútávú, stabil munkahely
Szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezés módja: elektronikusan a “Jelentkezem” gombra kattintva!

Hirdető: Bíró Zrt.