Csatlakozz TE is a MAGYAR POSTA ZRT. Kecskeméti Logisztikai Üzem

telephelyére

KIEMELT GÉPJÁRMŰVEZETŐ

pozícióba

A Magyar Posta egy megbízható és kiszámítható, családias munkahely. Belépésed követően minden segítséget megadunk, hogy a könnyen és hatékonyan el tudd látni jövőbeli feladataid. Ha szereted a változatos, aktív munkát és fontos, hogy ne legyél helyhez kötve a munkavégzés alatt, akkor jelentkezz hozzánk.

Milyen feladataid lennének?

A gépjármű rendeltetési helyre történő vezetése, a szállítandó postai küldemények károsodásmentes szállítása; a küldemények átadása, illetve átvétele.
A postai tulajdonú, valamint bérelt, lízingelt gépkocsi szakszerű vezetése; küldemények biztonságos szállítása.
A meghatározott ütemterv alapján szolgálatba jelentkezés után a gépjármű és menetokmányainak átvétele.
Küldemények belföldi szállítása a megkívánt időre és helyre a hatályos közlekedési szabályok betartásával.
A kiosztott logisztikai és egyéb postai küldemények, termékek jogszabályi, technológiai és egyéb előírásoknak megfelelő kezelése, szállítása és az elvárásoknak megfelelő kézbesítése.
Kapcsolódó díjak beszedése, számla és nyugta adása.
Átvett készpénz és okmányok szabályok szerinti leszámolása, átadása.
Közreműködés a (belterületi mobil posta által felvett csomag) felvevő helyről a gyűjtő helyre történő küldeményszállításban (küldemény átadás-átvétel dokumentálása).
A gépjárművel megtett utakról folyamatos, a kiadott szabályozásoknak megfelelő menetokmányok vezetése, igazoltatása, leadása. A járműbe épített GPS eszköz postai utasítás és kezelési dokumentum szerinti kezelése.
A technológiai tevékenység okmányainak vezetése, szükség szerinti kitöltése.
3,5 t feletti járművek esetében a tachográf előírt szabályozásoknak megfelelő kezelése, s ehhez kapcsolódóan a jogszabály(ok)ban foglaltak betartása.
Gépjármű jogszabálykövető és szakszerű használata, tisztántartása, napi karbantartási teendők elvégzése, használat közben a jármű műszaki állapotának folyamatos figyelemmel kísérése, az észlelt hibák jelzése.
Rakodás, telephelyi feldolgozás, áruátvétel, kezelés, rakomány átvételi- átadási dokumentumainak előírás szerinti kezelése.

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

Iskolai végzettség: Befejezett általános iskola (8 osztály)
Egyéb képesítés: C kategóriájú gépjárművezetői engedély az alábbi kiegészítő képesítésekkel:

min. PÁV III.
GKI kártya
Digitális Tachográf kártya

Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
Társaság által elfogadott szakképesítés, mely a munkába állás után belső képzés során elsajátítható
Több telephelyen, eltérő munkarendben történő munkavégzés vállalása

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

PDA kezelési ismeret
Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
Alap – földrajzi ismeret
Érvényes emelőgép kezelői képesítés (OKJ:4213)

Amit kínálunk:

Bejelentett, jogszerű foglalkoztatás
Megbízható, stabil vállalati környezet
Hosszú távú, biztos munkahely
Munkába járási támogatás
Lakáscélú támogatások (lakásvásárlás, házépítés, lakásbővítés, lakhatási támogatások)
Fejlődési és szakmai előmeneteli lehetőség
Változatos munka, szabadban végzett önálló munkavégzés
Csoportos élet- és balesetbiztosítás
Teljes munkaidős foglalkoztatás
Elérhető bruttó havi jövedelem 419 000 Ft/hó
3 hónapot követően: bruttó 20.000 Ft/hó cafeteria juttatás

További információk:

A munkavégzés központi telephelye: 6000 Kecskemét, Külső Szegedi út 51. (Bács-Kiskun megye)
A munkakör kiválasztást követően azonnal betölthető
Munkarend: Többműszakos

Várjuk a jelentkezésed!

Részletes fényképes szakmai önéletrajzod a „Jelentkezem” gombra kattintva vagy a HR Üzleti Partner Központ, Budapest 1540 levélcímre várjuk.

A jelentkező a jelentkezéssel önkéntesen hozzájárul, hogy a Magyar Posta Zrt. (Székhely: 1138 Budapest, Dunavirág utca 2-6., Cg:01-10-042463, adatvédelmi tisztviselő: adatvedelem@posta.hu) a jelentkezésben megadott adatait a meghirdetett vagy az álláspályázat időszakában felmerülő másik betölthető pozícióra alkalmas jelölt kiválasztása céljából a kiválasztási eljárás végéig kezelje. A jelentkező az adatai törlését, a hozzájárulásának visszavonását a 1540 Budapest postacímen kérheti. Hozzájárulásának visszavonása azonban nem érinti a visszavonás előtt folytatott adatkezelés jogszerűségét. Az adatkezelésről a további tájékoztatás elérhető a www.posta.hu Adatkezelési tájékoztató menüpontjában.

Hirdető: Magyar Posta ZRt.