beérkező szállítmányok fogadása, azok meghatározott időre történő lerakodása
kiszállítani kívánt áruk szakszerű mozgatása gyalogkíséretű emelőeszközökkel (elektromos, mechanikus)
konténerek,kamionok és egyéb árufuvarozási eszközök rakodása
scanner pisztoly segítségével történő könyvelés
folyamatos rend és tisztaság fenntartása
áttekinthető és rendszerezett munkaterület biztosítása
esetenként leltározás/készlet rendezés

Elvárások / Requirements

8 általános iskolai végzettség
megfelelő kognitív képesség

Amit nyújtunk / Benefits

1 műszakos munkarend (07.00-15.20)
kiemelt juttatások: teljesítmény prémium, jelenléti prémium, kompetencia bónusz, lojalitás bónusz, karácsonyi jutalom
kedvezményes vásárlás
munkábajárási támogatás
hosszú távú munkalehetőség
tiszta munkakörnyezet

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-235-3310-es, +36/94-508-563-es telefonszámokon!

Az önéletrajzot a b.burian@trenkwalder.com e-mail címre várjuk!

Pályakezdők és megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Hirdető: Trenkwalder Kft